Lieknėja Kipras

Kodėl vyrai nuo bendro gyvenimo lieknėja, o moterys – storėja | 13bsgc.lt

Patarimais, kokios šalys savo maisto kultūra savaime skatina lieknėti, kokių mitybos įpročių reikia laikytis kelionėje ir kodėl svarbu atostogas leisti aktyviai, dalijasi kelionių ekspertas Tadas Rimkus bei dietologė Dovilė Urbanavičiūtė.

Išlaikykite pusiausvyrą tarp pasilepinimo ir persivalgymo Dažniausiai nuogąstaujama, kad atostogų metu nepavyks atsispirti pagundoms išbandyti kitos šalies skanėstus.

mario lalli svorio metimas

Tačiau norint sulieknėti, svarbiausia mokėti išlaikyti pusiausvyrą tarp pasilepinimo ir persivalgymo. Valgyti reikėtų ne rečiau kaip kas 4 valandas.

Kipras, naudingos savybės ir kontraindikacijos - Aliejus

Pusryčius derėtų valgyti per pirmą valandą atsikėlus, vakarienę — likus 2 valandoms iki miego. Taip pat svarbu nepamiršti vartoti pakankamai skysčių, patartina išgerti 2—3 litrus vandens per parą.

geriausias moterų svorio netekimo papildas

Patariama nepiknaudžiauti ir kava bei alkoholiu. Lieknėja Kipras retkarčiais pasilepinti įvairiais delikatesais, siūloma vykti į šalis, turinčias gurmanišką maisto kultūrą.

lieknėja Kipras

Tačiau jei kelionės tikslas yra kūno formų tobulinimas, siūloma rinktis šalis, pasižyminčias savaime lieknėti skatinančia maisto kultūra. Anot kelionių eksperto T.

ar masažuojami riebalai padeda juos prarasti? svorio metimas ir celiulitas

Rimkaus, protinga būtų vykti į Viduržemio jūros regiono šalis, kadangi jos pasižymi plačiu jūros gėrybių racionu. Jam pritaria ir dietologė D.

svorio perlas ms numesti svorio dabar glenn sunkiau

Išbandykite aktyvias pramogas Norint sulieknėti reikia nepamiršti ir kelionėse siūlomų aktyvių pramogų: nardymo, važinėjimo dviračiu, kopimo į kalnus, plaukiojimo lieknėja Kipras, slidinėjimo. Neabejotina, kad visos slidinėjimo kelionės taip pat yra fiziškai aktyvios.

lieknėja Kipras

Aktyvių atostogų metu mityba yra ypač reikšminga.

Galbūt jus domina