Maža įmoka

maža įmoka

VLK primena: nuo liepos 1 d. Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos primena, kad, nuo liepos 1 d.

maža įmoka

Tad gyventojai, iki šiol kas mėnesį mokėję 31,50 euro PSD įmoką pavyzdžiui, savarankiškai besidraudžiantysdabar turi mokėti 34,20 euro, o mokėję 10,50 euro asmenys, kurie verčiasi individualia žemės ūkio veikla, t. Tam, kad draudimas įsigaliotų, sumokėjusiems per mažą įmoką, reikėtų iki liepos mėnesio paskutinės dienos pervesti mokesčio administratoriui įmokos skirtumą", — teigia Natalija Jelenskienė, VLK Draudžiamųjų privalomuoju sveikatos draudimu registro skyriaus vedėja.

Pasak N. Jelenskienės, svarbu nepamiršti, kad apdraustais PSD bus tik tie gyventojai, kurie neturės skolos ir bus maža įmoka einamojo laikotarpio įmoką.

riebalų degintojas 8nv sveiki mėgėjai numesti svorio

Pavyzdžiui, jei gyventojas nuo m. Maža įmoka sumokėtos nustatyto dydžio PSD įmokos garantuoja, jog prireikus medicinos pagalbos gyventojas neturės problemų gydymo maža įmoka, jam nereikės susirgus rūpintis draudimu ar mokėti už gydymą iš savo kišenės. Neapdraustas PSD žmogus rizikuoja patirti dideles išlaidas, jei jam prireiktų medikų pagalbos tuomet, kai PSD yra nutrūkęs ar susidariusi skola.

Neapsidraudęs gyventojas maža įmoka mokėti už gydymą iš savo kišenės, o draudimas PSD įsigalios tik sumokėjus visą skolos ir einamojo laikotarpio sumą. Vertingos informacijos galite rasti:.

svorio uosto kriaušių svorio netekimas kiek svarų per savaitę

Galbūt jus domina