Miesto kovos svorio.

Puikus boksininkų pasirodymas šalies pirmenybėse — 13bsgc.lt

Svorio kategorijoje iki 67Kg pirmąją vietą iškovojo Martynas Adomėnas kg. Trečiąją vietą Daniel Macesovič Iki 89kg pirmąją vietą iškovojo Robertas Jurginauskas Aleksandra Kostojanskaja liko 7-ta svorio kategorijoje iki 63 kg.

miesto kovos svorio numesti svorio Disneilende

Europos taurėje dalyvavo 25 valstybių sportininkai iš 5 žemynų. Sveikiname sportininkus ir trenerę Svetlaną Vetrova! Lietuvos sunkiosios atletikos čempionatas Š.

nuimkite akių riebalų pagalveles

Daniel Macesovič nepaisant to, kad turėjo mesti 6 kg svorio, po atkaklios kovos užlipo ant trečiosios vietos pakylos. Beata Maskolaitytė varžėsi svorio kategorijoje iki 64 kg nusileido tik  keliais kilogramais Gargždų atletei […] Lietuvos regionų ir VMSC sunkiosios atletikos čempionatas Gegužės 18 d.

žiūrėti, kaip numesti svorio

Puikius rezultatus parodė Vilniaus miesto sporto centro sportininkai, kurie varžybose iškovojo 5 aukso medalius! VMSC sportininkų pasiekimai sunkiosios atletikos varžybose: Linas Maskolaitis svorio kategorija iki 28 […] Lietuvos jaunių bokso čempionatas Jaunieji Vilniaus miesto sporto centro boksininkai iš Lietuvos čempionato grįžo netuščiomis!

Čempioniškos boksininkų kovos

Iš čempionato vykusiame Marijampolėje, boksininkų komanda parsivežė 4 medalius. Robert Lavrinovič — 1 vieta miesto kovos svorio kategorija- 50 kgtreneris Ivanas Minkevičius Aleksandra Tuzova — 1 vieta svorio kategorija — 52 kgtreneris Miroslov Krepštul Ernest Smagur — 2 vieta svorio kategorija — 75 kg miesto kovos svorio, treneris Ivanas Minkevičius […] Lietuvos sunkiosios atletikos jaunių iki 15 metų čempionatas Kovo mėnesio paskutį savaitgalį Simne Alytaus r.

Svorio kategorijoje iki 70 kg VMSC sportininkas iškovojo miesto kovos svorio vietą, taip pat absoliučioje įskaitoje tarp visų dalyvių jis užėmė 2 -ąją vietą! Buvusį Lietuvos rekordą, kuris buvo pasiektas prieš […] Miesto kovos svorio sudrebino Tarptautinis atviras Baltijos šalių dziudo turnyras Kovo 16 d.

svorio metimo dažnis hz riebalų nuostolių lygtis

Vilnių sudrebino Tarptautinis atviras Baltijos šalių dziudo turnyras. Beveik dziudo miesto kovos svorio susirinko į Lietuvos sostinę kovoti dėl šio turnyro nugalėtojo titulo. Dziudo imtynininkai […] Lietuvos didžiųjų miestų jaunių bokso čempionatas Kovo dienomis, Marijampolėje įvyko Lietuvos didžiųjų miestų jaunių bokso čempionatas, kuriame puikiai pasirodė VMSC sportininkai.

• Laisvalaikis Kovo 5 dieną į A.
  • Nbc naujas svorio netekimas
  • Tvirtas riebalų deginimo rinkinys
  • Įspūdingą programą paruošę turnyro organizatoriai pagrindine vakaro kova pasirinko airio Conoro McGregoro ir amerikiečio Eddie Alvarezo susirėmimą dėl UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo.
  • Skyrius Dvikovės sporto šakos Archive | Sportas

Boksininkai iš čempionato grįžo su 6 medaliais, iš kurių 2 aukso, 2 sidabro ir 2 bronzos! Ernest Smagur — 1 vieta treneris I.

Stipriausi Lietuvos Kikboksininkai!

Minkevičius svorio kategorija 75 kg; Sergej Dulko — 1 vieta treneris I. Minkevičius svorio kategorija 54 […].

• Kličko linkėjo sėkmės lietuvėms Lietuvos moterų rinktinė baigia pasirengimą artėjančiam pasaulio čempionatui.