Svorio išradimas

Svarstyklės (prietaisas)

Istorija[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Balansinės svarstyklės Egipte Balansinės svarstyklės yra toks paprastas prietaisas, kad tikėtina, jog svorio išradimas naudojimas yra atsiradęs dar anksčiau nei patys įrodymai. Akmenys skirti nustatyti absoliutų svorį leido archeologams susieti šiuos artefaktus su svarstyklėmis. Be to, manoma, svorio išradimas balansinės svarstyklės tikriausiai buvo naudojamos nustatyti santykinį svorį daug anksčiau nei absoliutų svorį.

Seniausias svarstyklių egzistavimo įrodymas datuojamas —  m.

5 savaitės svorio metimo

Gango slėnyje šiuo metu Pakistano teritorija. Manoma, jog pirmykštėse gyvenvietėse suvienodinti ir nušlifuoti kubai iš akmenų tikriausiai buvo naudojami svorio nustatymui pirminėse balansinėse svarstyklėse.

Nors kubai nebuvo sužymėti, tačiau jų svoriai yra bendro vardiklio kartotiniai. Kubai buvo padaryti iš skirtingų akmens rūšių, kurios skyrėsi savo tankumu. Akivaizdu, kad kubų gaminimą nulemdavo jų svoris, svorio išradimas ne dydis ar kiti kriterijai.

Bendrosios žinios[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Siaurąja prasme katapulta reiškia dvipusį įtempiamąjį mechanizmą, kuris gali svaidyti strėles. Tuo ji skiriasi nuo balistoskuri lanko trajektorija šaudo akmenis. Katapulta į strėles panašius daiktus paleidžia tiesia linija. Katapulta galėjo pramušti kario skydą ar šarvus iš toli. Aleksandras Makedonietis Gazos apgultyje buvo sunkiai sužeistas į petį iš katapultos, kurios paleistas sviedinys pramušė skydą ir šarvus Arianas.

Egipte įrodymai apie svarstyklių egzistavimą siekia dar  m. Buvo atrasti išraižyti akmenys svorio išradimas svorio žymėmis ir Svorio išradimas hieroglifo simboliu reiškiančio auksątai rodo, jog egiptiečių pirkliai naudojo svorio matavimo sistemą, kuri leido išmatuoti ir įtraukti aukso krovinius ir arba aukso kasyklos gamybos apimtį į katalogą. Nors jokių svarstyklių iš tų laikų nėra išlikę, tačiau daugybė svėrimo akmenų rinkinių bei freskų vaizduojančių balansinių svarstyklių naudojimą rodo jų didelį paplitimą.

Istorijoje buvusi svarstyklių gausa leido kurti vis tobulesnius prietaisus, o ypač prie svarstyklių vystymosi prisidėjo išradėjas Leonardo da Vinci. Galilėjus sukonstravo specialias hidrostatines svarstykles, kurios padėjo nustatyti medžiagų tankį.

Skubantiems

Nepaisant projektavimo ir vystymosi pažangos, visos svarstyklės iki XVII a. Nors įrašai datuojantys  m.

 • Svarstyklės (prietaisas) – Vikipedija
 • 31 ir reikia numesti svorio
 • Svorio metimo kortelė
 • 9 miego taisyklės, kurių laikantis greičiau krenta svoris - DELFI Gyvenimas
 • Magnetai svorio metimui | Kad mesti svorį būtų lengviau! | 13bsgc.lt
 • Svoriai norint numesti svorio namuose

Svorio išradimas svarstyklės tapo dažniau ir labiau naudojamos  m. Winfield sukūrė žvakidės tipo svarstykles, kurios buvo naudojamos išmatuoti laiškų ir paketų svorį. Pašto darbuotojai galėjo dirbti daug greičiau su spyruoklinėmis svarstyklėmis, negu su balansinėmis, nes šios svarstyklės galėjo akimirksniu parodyti svorį ir jų nereikėjo nuolat kruopščiai balansuoti kiekvieną kartą. Iki  m. Tačiau tai nebuvo tikrosios elektroninės svarstyklės, nes svorio matavimo principas išliko kaip ir balansinėse svorio išradimas spyruoklinėse svarstyklėse.

Ar apsimoka sportuoti? (HD)

Balansinės svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Balansinės svarstyklės — tai pirmasis masės matavimo prietaisas. Tradiciškai šios svarstyklės yra sudarytos iš horizontalios svirties su vienodo svorio ašimi, kartu su svėrimo lėkštelėmis. Nežinoma masė yra uždedama ant vienos lėkštelės, o standartinės masės yra uždedamos ant priešingos, tol svorio išradimas ašis būna pusiausvyroje.

Tiksliose balansinėse svarstyklėse slankikliai juda per matavimo skalę.

Svajonių išradimas? Jau pristatė specialų šalmą, kurį užsidėjus krenta svoris (Video)

Slankiklio padėtis suteikia tikslią korekciją masės vertei. Nors balansinės svarstyklės techniškai palygina svorius, o ne mases, objekto svoris yra proporcingas savo svorio išradimas, tad standartiniai svoriai naudojami balansinėse svarstyklėse yra dažniausiai ženklinami masės vienetais.

svorio išradimas numesti svorio kaip vaikas

Judančių balansinių svarstyklių sukeltas gravitacinio lauko stiprumo pokytis nepakeis išmatuotos masės, nes jėgos momentais abi svarstyklių pusės bus paveiktos vienodai. Įdomu yra tai, jog balansinės svarstyklės išmatuos teisingą masę net ir kitose planetose ar jų palydovuose, arba bet kokioje kitoje vietoje, kuri yra nuolat veikiama gravitacijos arba laisvojo kritimo pagreičio jėgos.

Labai tikslūs išmatavimo rezultatai yra gaunami užtikrinant, jog balansinių svarstyklių atramos taškas nėra veikiamas trinties tradicinis sprendimas svorio išradimas peilio kraštaspritvirtinant rodyklę ant ašies, kuri sustiprina bet kokį nukrypimą nuo pusiausvyros padėties.

svorio netekimas vidutinio amžiaus plitimas dblock svorio netekimas

Taip pat naudojant svirties principą, kuris leidžia dalinę masę būti pritaikomai nuo mažų masių judėjimo išilgai matavimo skalės spinduliu. Didžiausiam tikslumui pasiekti, turi būti leidžiamas tam tikras plūduriavimas ore, kurio poveikis priklauso nuo masių tankio. Norint pasiekti didžiausio tikslumo, atramos taškas turėtų būti sudarytas iš V-formos sukinio, kuris yra ant V-formos guolio.

Apkrovos, mobilios ašinės svarstyklės. Patikros ženklinimas - etiketė, žyma ar antspaudas nurodantis prietaiso tinkamumą naudoti prekyboje.

Norint nustatyti objekto masę, etaloninių masių derinys yra pakabintas ant vienos ašies pusės, kai kitoje pusėje yra pakabinama nežinoma masė. Tad ašies balanso centras vis dar yra vienas iš tiksliausių galimų technologijų, kai norima pasiekti didelio tikslumo, ir yra plačiai naudojamas svorių kalibravimo testuose.

Norint sumažinti etaloninių masių poreikį, gali būti naudojamas išcentrinė ašis svirtis.

svorio išradimas

Balansinės svarstyklės su išcentrine svirtimi taip pat gali būti tokios pat tikslios kaip ir su centrine svirtimi. Tačiau svarstyklės svorio išradimas išcentrine svirtimi reikalauja specializuotų etaloninių masių ir iš esmės negali būti patikrintos dėl tikslumo, svorio išradimas lėkštelių turinį. Siekiant sumažinti smulkių etaloninių masių poreikį, gali būti sumontuotas slankiojantis svoris a poise taip, kad jis galėtų būti svorio išradimas kartu su kalibravimo skale.

Slankiojantis svoris padidina kalibravimo procedūros sudėtingumą, nes tiksli jo masė svorio išradimas būti suderinta su tiksliu svirties spindulio santykiu. Sveriant didžiulius ir nestandartinius krovinius didesniam naudojimo patogumui pasiekti, platforma gali plūduriuoti ant konsolinės sijos sistemos, kuri perduoda svorio išradimas jėgą į guolinę atramą. Tai patraukia trumpą strypą, kuris perduoda sumažintą jėgą į patogaus dydžio ašį.

Nešiojamos balansinės svarstyklės, kurių apkrova yra iki kgdažnai naudojamos nepalankiose aplinkose, kuriose nėra elektros, kaip ir mechaninės vonios svarstyklės kurių viduje yra panaudojamas spyruoklinių svarstyklių principas.

Papildomos atramos guoliai sumažina tikslumą ir komplikuoja kalibraciją.

Apie svarstykles

Plūduriuojanti sistema turi būti pataisyta nuo klaidų kampuose svorio išradimas atliekant tikslų svorio išradimas ašies ir slankiojančių svorių pusiausvyros derinimą. Kai kurios aukštos klasės mechaninės svarstyklės taip pat naudoja ciferblatą su išlyginimo masėmis vietoj spyruokliųtai yra hibridinis dizainas su keliais slankiojančio svorio ir ašies tikslumo privalumais ir su patogiu ciferblatų nuskaitymu. Tokio dizaino svarstykles yra brangu gaminti ir jos tapo atgyvenusiomis dėl elektroninių svarstyklių atsiradimo.

salonas kūno plonas pareri sveikata svorio metimo tikslas

svorio išradimas Miligramų svarstyklės Miligramų svarstyklės įprastai yra naudojamos narkotikų platinimo, pramonės, tyrimų, chemijos, farmacijos, elektronikos, brangiųjų metalų, juvelyrikos srityse. Analitinės balansinės svarstyklės Analitinės balansinės svarstyklės yra naudojamos nustatyti masę išlaikant labai aukštą tikslumo ir patikimumo laipsnį. Aukšto tikslumo 0,1 mg ar daugiau analitinio balanso matavimo lėkštelės yra permatomame skaidriame gaubte su durelėmis, kad nesusirinktų dulkės ir joks oras patalpoje negalėtų padaryti įtakos svarstyklių veikimui.

Ventiliuojamo svarstyklių gaubto naudojimas, kuris turi unikaliai suprojektuotus aerodinaminius akrilo paviršius, leidžia sklandžiai laisvai cirkuliuoti orui. Tai apsaugo svarstykles nuo svyravimų, kai matuojama masė yra iki 1 μg. Taip pat mėginys turi būti kambario temperatūros, kad būtų išvengta natūralios konvekcijos oro srovių susidarymo gaubto viduje, kurios paveikia masės matavimus.

Analitinis tikslumas yra pasiekiamas išlaikant pastovią apkrovą ant svarstyklių ašies, atimant masę iš tos pačios ašies pusės, kurioje yra padėtas mėginys. Galutinė pusiausvyra yra pasiekiama naudojant nedidelę spyruoklės jėgą, o ne atimant fiksuotas mases. Nors šios svarstyklės svorio išradimas vadinamos analitinėmis balansinėmis, tačiau turėtų vadintis tiesiog analitinėmis svarstyklėmis, nes tai susiję su matavimo jėgao ne su gravitacine mase.

 • Luano svorio metimas
 • Mokslininkai šokiravo savo išradimu: svoris tirpsta VALGANT TAI - DELFI Gyvenimas
 • Gerina širdies ir kraujagyslių veiklą; Padeda geriau išsimiegoti; Ir tai dar ne viskas!
 • Mulethi svorio metimas
 • Katapulta – Vikipedija

Spyruoklinės svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Įprastose spyruoklinėse svarstyklėse spyruoklė išsitempia kaip kabančios svarstyklės parduotuvės daržovių skyriuose arba susispaudžia kaip paprastosios vonios svarstyklės proporcingai taip, kaip sunkiai Žemė tempia žemyn objektą. Tam daro įtaką vietinė gravitacija. Pagal Hook teoriją, kiekviena spyruoklė turi proporcingumo konstantą, kuri nusako, kaip sunkiai spyruoklė yra traukiama, kaip toli ji išsitempia.

Tam tikros svarstyklės kaip Jolly balansinės pavadintos pagal Philipp von Jolly, kuris išrado jas  m. Spyruoklinės svarstyklės išmatuoja svorį, t. Svoris dažniausiai yra kalibruojami jėgos vienetais, pavyzdžiui, Niutonais ar svarais. Šios svarstyklės turi du klaidų šaltinius, kurių neturi balansinės svarstyklės.

Todėl spyruoklinės svarstyklės, kurios yra teisėtai naudojamos komercijos srityje, turi temperatūrą kompensuojančias spyruokles arba yra naudojamos visuomet toje pačioje temperatūroje. Taip pat jos turi būti sukalibruotos toje pačioje vietoje, kur ir bus naudojamos, siekiant išvengti gravitacijos svyravimo įtakos.

Įtempimo įvertinimo svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Spyruoklinių svarstyklių elektroninėse versijose, ašies nuokrypis laikant nežinomą svorį yra išmatuojamas naudojantis tempimo vertinimu, kuris yra ilgiui jautri elektroninė varža. Tokių prietaisų pajėgumas yra apribotas tik ašies pasipriešinimu nuokrypiui. Kelių palaikančių vietų rezultatai gali būti pridėti elektroniniu būdu, todėl šis metodas yra tinkamas nustatant sunkių objektų svorį, pavyzdžiui, sunkvežimių. Hidraulinės arba pneumatinės svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Šios svarstyklės naudojamos, kai reikalingi dideli pajėgumai, pavyzdžiui, kranų svarstyklėse, kurios naudoja hidraulinę jėgą, kad pajustų svorį.

Bandymo jėga yra pritaikoma stūmokliui arba diafragmai ir yra perduodama per hidraulines linijas į ciferblato indikatorių, remiantis elektroniniu sensoriumi. Testavimas ir sertifikavimas[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Dauguma šalių reglamentuoja komercijai skirtų svarstyklių projektavimą ir aptarnavimą.

Tradicinės svorio išradimas balansuojančios svarstyklės iš esmės svorio išradimas masę. Tačiau įprastos elektroninės svarstyklės matuoja gravitacinę jėgą tarp mėginio ir Žemės, t. Todėl tokios svarstyklės turi būti perkalibruojamos po įdiegimo būtent tai svorio išradimas vietai tam, kad būtų tiksliai išmatuojama masė.

Kategorijos

Parduotuvėse naudojamos svarstyklės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Tokio tipo svarstyklės yra naudojamos greitai gendančių produktų skyriuose. O kepyklose, kulinarijos, konditerijos, mėsos ir žuvies perdirbimo cechuose, restoranų, kavinių ir barų svorio išradimas gali būti naudojamos specialios svarstyklės, kurios yra atsparios drėgmei ir svorio išradimas ar nerūdijančio plieno.

Parduotuvėse esančios svarstyklės gali būti užprogramuotos svorio metimo profilis spausdinti etiketes su informacija, kuri pažymi svorį, kilogramo kainą, kiekį, pakelio kainą, tarą, brūkšninį kodą, prekės pavadinimą, prekės sudėtį, fasavimo ir realizacijos datą ir laiką, parduotuvės pavadinimą, papildomus specialius pranešimus ir kt.

Daugeliu atvejų tokio svorio išradimas svarstyklės turi sandarų žymėjimą, t.

Nuorodos kopijavimas

Svarstyklėse gali būti sumontuotas ryškus dviejų eilučių ekranas, antra eilutė skirta tekstinei informacijai — joje matomas sveriamos prekės pavadinimas bei galima eilutė — reklaminei informacijai. Taip pat prie svarstyklių gali būti jungiamas papildomas išorinis ekranas skirtas rodyti reklamas, gaminimo receptus, pirkimo rekomendacijas. Be to, svarstyklėse gali būti integruotas brūkšninių kodų skaneris, kuri pagreitina aptarnavimo laiką.

Svarstykles galima sujungti su svorio svorio išradimas visų pagrindinių kasos aparatų bei POS sistemų gamintojų įranga. Taip pat kai kuriose svarstyklėse yra ryšio sąsaja, todėl jos paprastai jungiamos į svorio išradimas įmonės kompiuterių tinklą duomenų mainams su apskaitos programomis. Dėl to yra galimybė automatiškai į svarstykles nusiųsti informaciją apie naujas prekes, prekių pasikeitimus bei kitus reikalingus duomenis netrukdančius svėrimo procesui.

Taip pat į svarstykles galima svorio išradimas ir etikečių formas ar turėti eilių valdymo sistemą. Šiuolaikinės svarstyklės gali veikti ir OS pagrindu.

nu jūs svorio metimas

Tad tokios daugiafunkcinės svarstyklės, kurios pagerina ir pagreitina klientų aptarnavimą bei daro operatoriaus darbą efektyvesnį.

Galbūt jus domina